Opigno (7.x-1.20) - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Group
cs: Skupina

en: Description
cs: Popis

en: more
cs: více

en: Administration
cs: Administrace

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Edit
cs: Upravit

en: Variable
cs: Proměnná

en: Settings
cs: Nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: User
cs: Uživatel

en: Question
cs: Otázka

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Roles
cs: Role

en: System
cs: Systém

en: State
cs: Stav

en: Desc
cs: Sestupně

en: node
cs: uzel

en: Appearance
cs: Vzhled

en: User login
cs: Přihlášení

en: Users
cs: Uživatelé

en: Tools
cs: Nástroje

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: You do not have any administrative items.
cs: Nebyly nalezeny žádné položky administrace.

en: Post date
cs: Datum vytvoření

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
