Opigno (7.x-1.21) - en to az translation catalogue (37 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Group
az: Qrup

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Variable
az: Dəyişən

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Roles
az: Rollar

en: System
az: Sistem

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: node
az: material

en: Appearance
az: Görünüş

en: Role
az: Rollar

en: User login
az: Loqin

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Tools
az: Alətlər

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: You do not have any administrative items.
az: Sizin heç bir inzibati elementiniz yoxdur.

en: Post date
az: Yazı tarixi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
