Opigno (7.x-1.21) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Group
lt: Grupė

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Administration
lt: Administravimas

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Question
lt: Klausimas

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Roles
lt: Rolės

en: System
lt: Sistema

en: State
lt: Etapas

en: Members
lt: Nariai

en: node
lt: mazgas

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Role
lt: Rolė

en: User login
lt: Nariams

en: Users
lt: Nariai

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: You do not have any administrative items.
lt: Jūs neturite administruojamų elementų

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
