Opigno (7.x-1.21) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: View
sr: Преглед

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: User
sr: Корисник

en: Roles
sr: Улоге

en: State
sr: Статус

en: Role
sr: Улога

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Sort by
sr: Сортирај по
