Opigno (7.x-1.22) - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Group
ast: Grupu

en: Description
ast: Descripción

en: more
ast: más

en: Administration
ast: Alministración

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Question
ast: Entruga

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: System
ast: Sistema

en: node
ast: noyu

en: Appearance
ast: Aspeutu

en: Role
ast: Rol

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Users
ast: Usuarios

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
