Opigno (7.x-1.22) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Group
mr: समुह

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: more
mr: आणखी

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: View
mr: बघा

en: User
mr: सदस्य

en: Question
mr: प्रश्न

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: State
mr: राज्य

en: Appearance
mr: दृश्य स्वरूप

en: User login
mr: सदस्य आगमन

en: Tools
mr: साधने

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
