Opigno (7.x-1.22) - en to sv translation catalogue (46 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Group
sv: Grupp

en: Description
sv: Beskrivning

en: more
sv: mer

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Variable
sv: Variabel

en: Settings
sv: Inställningar

en: View
sv: Visa

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: User
sv: Användare

en: Question
sv: Fråga

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Roles
sv: Roller

en: State
sv: Läge

en: Desc
sv: Fallande

en: Members
sv: Medlemmar

en: node
sv: nod

en: Appearance
sv: Utseende

en: Role
sv: Roll

en: User login
sv: Användarinloggning

en: Users
sv: Användare

en: Tools
sv: Verktyg

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: User id
sv: ID för användare

en: You do not have any administrative items.
sv: Du har inga administrativa alternativ.

en: Lesson
sv: Lektion

en: Post date
sv: Datum för inlägg

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Group type
sv: Grupptyp

en: Select any filter and click on Apply to see results
sv: Välj valfritt filter och klicka på applicera för att se resultaten.

en: Lessons
sv: Lektioner

en: Group visibility
sv: Synlighet för grupp

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: OG membership
sv: OG-medlemskap
