Opigno (7.x-1.7) - en to te translation catalogue (24 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: Group
te: సమూహం

en: more
te: మరిన్ని

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Appearance
te: రూపురేఖలు

en: Role
te: పాత్ర

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Tools
te: పనిముట్లు

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -
