Opigno (7.x-1.8) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Group
jv: Grup

en: more
jv: pepaké

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Appearance
jv: Pakeliran

en: Role
jv: Parāgā

en: User login
jv: Login panganggo

en: Users
jv: Panganggo

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: You do not have any administrative items.
jv: Sampéyan ora nduwéni sembarang item administrasi.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
