Opigno (7.x-1.9) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Group
ne: समूह

en: more
ne: धेरै

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका

en: node
ne: नोड

en: Appearance
ne: रूप

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
