Opigno (7.x-1.22) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Settings
mk: Поставки

en: Roles
mk: Улоги

en: node
mk: јазол

en: Users
mk: Корисници

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: Post date
mk: Датум на објава

en: - All -
mk: - Сите -
