Opigno Audio App (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Group
oc: Grop

en: more
oc: mai

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Weight
oc: Pes

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Sort by
oc: Triar per

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: author
oc: autor

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Save order
oc: Desa l'ordre

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
