Opigno Audio App (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Title
id: Judul

en: Group
id: Grup

en: more
id: selengkapnya

en: Weight
id: Bobot

en: All
id: Semua

en: Page
id: Halaman

en: Added
id: Ditambahkan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: ‹ previous
id: ‹ sebelumnya

en: next ›
id: selanjutnya ›

en: author
id: penulis

en: Apply
id: Terapkan

en: « first
id: « awal

en: last »
id: akhir »

en: Offset
id: Letak

en: Save order
id: Simpan pesanan

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
