Opigno Audio App (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Added
kn: ಸೇರಿಸಲಾಗಿದ್ದು

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Audio files
kn: ಆಡಿಯೋ ಕಡತಗಳು
