Opigno Audio App (7.x-1.1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: - All -
mk: - Сите -
