Opigno Audio App (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: All
th: ทั้งหมด

en: author
th: ผู้เขียน

en: Save order
th: บันทึกลำดับ
