Opigno Audio App (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Group
gu: સમૂહ

en: more
gu: વધુ

en: Weight
gu: તરલતા

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: author
gu: લેખક

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: « first
gu: પ્રથમ
