Opigno Audio App (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Group
ku: گرووپ

en: more
ku: زیاتر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Save order
ku: پاشەکەوتکردنی ڕیز
