Opigno Audio App (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Group
uk: Група

en: more
uk: ще

en: Reset
uk: Скинути

en: Weight
uk: Вага

en: Add a new audio file
uk: Додати новий аудіо файл

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Added
uk: Додано

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: author
uk: автор

en: Apply
uk: Застосувати

en: audio
uk: звук

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Save order
uk: Зберегти послідовність

en: Audio files
uk: Звукові файли

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Opigno Apps
uk: Додатки Opigno

en: Audio Files
uk: Звукові файли
