Opigno Audio App (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Group
be: Група

en: more
be: болей

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Added
be: Дадана

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Save order
be: Захаваць парадак
