Opigno Audio App (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Group
it: Gruppo

en: more
it: altro

en: Reset
it: Ripristina

en: Weight
it: Peso

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Added
it: Aggiunto

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: ‹ previous
it: ‹ precedente

en: next ›
it: seguente ›

en: author
it: autore

en: Apply
it: Applica

en: « first
it: « prima

en: last »
it: ultima »

en: Offset
it: Scostamento

en: Save order
it: Salva l'ordine

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
