Opigno Audio App (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Group
lt: Grupė

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Added
lt: Pridėta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: author
lt: autorius

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Save order
lt: Išsaugoti užsakymą

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
