Opigno Audio App (7.x-1.4) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Weight
bn: ভর

en: All
bn: সমস্ত

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »
