Opigno Audio App (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Group
hu: Csoport

en: Actions
hu: Műveletek

en: more
hu: tovább

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: Add a new audio file
hu: Új hangfájl hozzáadása

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Added
hu: Hozzáadva

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: Save order
hu: Sorrend mentése

en: Audio files
hu: Audió fájlok

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
