Opigno Audio App (7.x-1.4) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Group
ps: ګروپ

en: Actions
ps: چارې

en: more
ps: نور

en: Weight
ps: وزن

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Save order
ps: اوډون خوندي کول

en: - All -
ps: - ټول -
