Opigno Audio App (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Group
bg: Група

en: Actions
bg: Действия

en: more
bg: още

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Add a new audio file
bg: Добави нов аудио файл

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Added
bg: Добавено

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
