Opigno Audio App (7.x-1.5) - en to fr translation catalogue (27 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Group
fr: Groupe

en: more
fr: plus

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Weight
fr: Poids

en: Add a new audio file
fr: Ajouter un nouveau fichier audio

en: All
fr: Tout

en: Added
fr: Ajouté

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: « first
fr: « premier

en: last »
fr: dernier »

en: Offset
fr: Décalage

en: Save order
fr: Enregistrer l'ordre

en: Audio files
fr: Fichiers audio

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal

en: Sort audios inside this course
fr: Trier les fichiers audio au sein de ce cours

en: Audio Files
fr: Fichiers audio

en: The Audio files for this course
fr: Les fichiers audio de ce cours

en: Add audio file
fr: Ajouter un fichier audio

en: Sort audio files
fr: Trier les fichiers audio

en: Sort audios inside the course
fr: Trier les fichiers audio au sein du cours

en: Opigno Audio App
fr: Application Opigno Audio
