Opigno Audio App (7.x-1.5) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Group
mr: समुह

en: Actions
mr: कृती

en: more
mr: आणखी

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
