Opigno Audio App (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Group
nl: Groep

en: Actions
nl: Acties

en: more
nl: meer

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Weight
nl: Gewicht

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Save order
nl: Volgorde bewaren

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Opigno Apps
nl: Opigno-apps
