Opigno Audio App (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Group
sl: Skupina

en: Actions
sl: Akcije

en: more
sl: več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
