Opigno Audio App (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Title
gl: Título

en: Group
gl: Grupo

en: Actions
gl: Accións

en: more
gl: máis

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Add a new audio file
gl: Engade un novo ficheiro de audio

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Save order
gl: Gardar pedido

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
