Opigno Audio App (7.x-1.5) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Group
os: Къорд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз
