Opigno Audio App (7.x-1.5) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »
