Opigno Audio App (7.x-1.5) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Group
ta: குழுமம்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Weight
ta: எடை

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: Save order
ta: வரிசையை சேமி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
