Opigno Class App (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Actions
el: Ενέργειες

en: more
el: περισσότερα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Page
el: Σελίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Class
el: Κλάση

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
