Opigno Class App (7.x-1.0-rc2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Author
bn: লেখক

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »
