Opigno Class App (7.x-1.0-rc2) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Author
cy: Awdur

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: more
cy: mwy

en: Reset
cy: Ailosod

en: Page
cy: Tudalen

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Apply
cy: Ceisio

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
