Opigno Class App (7.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Author
fi: Tekijä

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: more
fi: lisää

en: Reset
fi: Palauta

en: Page
fi: Sivu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Class
fi: Luokka

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Pending
fi: Odottaa

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
