Opigno Class App (7.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Author
sv: Författare

en: Actions
sv: Åtgärder

en: more
sv: mer

en: Reset
sv: Återställ

en: Page
sv: Sida

en: Published
sv: Publicerad

en: Desc
sv: Fallande

en: Class
sv: Klass

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Pending
sv: Väntar på

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
