Opigno Class App (7.x-1.0-rc3) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Author
gu: લેખક

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: more
gu: વધુ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: « first
gu: પ્રથમ
