Opigno Class App (7.x-1.0-rc3) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Actions
km: អំពើ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »
