Opigno Class App (7.x-1.0-rc3) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Author
mr: लेखक

en: Actions
mr: कृती

en: more
mr: आणखी

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Page
mr: पान

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
