Opigno Class App (7.x-1.0-rc3) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Author
ne: लेखक

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: more
ne: धेरै

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
