Opigno Class App (7.x-1.0-rc3) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
