Opigno Class App (7.x-1.0-rc4) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Author
ast: Autor

en: Actions
ast: Aiciones

en: more
ast: más

en: Reset
ast: Reafitar

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Failed
ast: Falló
