Opigno Class App (7.x-1.0-rc4) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Title
da: Titel

en: Author
da: Forfatter

en: Actions
da: Handlinger

en: more
da: mere

en: Reset
da: Gendan

en: Page
da: Side

en: Published
da: Udgivet

en: Desc
da: Faldende

en: Class
da: Klasse

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Pending
da: Afventer

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Apply
da: Udfør

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: My class student results
da: Resultater for min klasses deltagere

en: Displays all class student results
da: Viser resultater for alle holddeltagere
