Opigno Class App (7.x-1.0-rc4) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Author
sq: Autori

en: Actions
sq: Veprimet

en: more
sq: tjetër

en: Reset
sq: Rifillo

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
