Opigno Class App (7.x-1.0-rc5) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Author
hr: Autor

en: Actions
hr: Akcije

en: more
hr: više

en: Reset
hr: Poništi

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Asc
hr: Uzlazno
