Opigno Class App (7.x-1.0-rc5) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Author
is: Höfundur

en: Actions
is: Aðgerðir

en: more
is: meira

en: Reset
is: Endursetja

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Birt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
