Opigno Class App (7.x-1.0-rc5) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Author
kk: Автор

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Reset
kk: Ысыру

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
